لنت ترمز ماروکن Maruken ساخت کره

در
دسته بندی ها: معرفی برند

لنت ترمز مارک ماروکن Maruken

(کلیک کنید)

لنت ترمز برند ماروکن Marukenلنت ترمز برند ماروکن Maruken

ویژگی‌ های لنت ترمز Maruken :

– ترکیب متریال نیمه سرامیک و نیمه متالیک
– دوام و ماندگاری بالا
– قدرت ترمزگیری بالا
– قیمت اقتصادی نسبت به کیفیت
– بدون آزبست و سازگار با محیط زیست


شما برای خريد لنت ترمز به چه نکاتی توجه میکنید؟
در هنگام خرید لنت ترمز، کیفیت و قیمت معیارهایی  هستند که اغلب به آنها توجه می‌شود. با این حال اگر شما در حال مطالعه این مقاله هستید میدانید که یک نکته مهم دیگر نیز باید در نظر گرفته شود که آن هم برند تولید کننده لنت ترمز و لوازم جانبی است. در واقع این مهم‌ترین نکته در خرید لنت ترمز و قطعات خودرو است. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را بیشتر با برند ماروکن Maruken آشنا کنیم.

لنت ترمز ماروکن Maruken ساخت کجاست؟

این برند اصالتا ساخت کره جنوبی و تحت لیسانس ژاپن میباشد؛ همین نکته خیال فروشنده و خریدار را از کیفیت برند و محصول راحت می‌کند.

چه مواد و متریالی در تولید لنت ترمز های ماروکن به کار رفته است ؟

شرکت ماروکن با استفاده از بهترین مواد و تکنولوژی‌ روز، لنت ترمزی متناسب با استانداردهای بین المللی تولید می‌کند؛ ترکیبی از مواد نیمه سرامیک و نیمه متالیک، دوام بالا، عدم وجود آزبست و سازگاری با محیط زیست همه تضمین کننده کیفیت این محصول میباشد.

چرا ماروکن یک انتخاب همه چیز تمام است ؟

منطقی است که قبل از انتخاب یک برند یا محصول ، ابتدا آن را با سایر برند های هم رده خودش و موجود در بازار ایران مقایسه کنیم. جنیون پارت (Genuine Parts)             ماندو (Mando), های کیو (HI_Q) مثالی از خوش نام ترین شرکت های فعال در ایران میباشند؛ با توجه به قیمت و کیفیت  این برند ها می‌توان گفت لنت ترمز ماروکن یک انتخاب عالی و منطقی است.

 

همینطور توجه داشته باشید بازرگانی رکس وارد کننده مستقیم برند ماروکن Maruken میباشد. ما تلاش داریم تا با حذف واسطه ها  تجربه یک خرید آسان با مناسب ترین قیمت را برای شما فراهم کنیم.

 

خرید و قیمت لنت ترمز کیا اپتیما 

خرید و قیمت لنت ترمز سوناتا NF

خرید و قیمت لنت ترمز تویوتا اف جی کروز FJ

خرید و قیمت لنت ترمز نیسان جوک